Atribuită Cumpărare directă

CARBURANT(MOTORINA EURO DIESEL,BENZINA FARA PLUMB)

Număr anunț
DA24939519
Autoritate contractantă
COMUNA MEREI (CUI 3662541)
Furnizor / câștigător
SC MCM PETROL SRL SRL (CUI 14179861)
Cod CPV
09134220-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.456,80 RON
Valoare atribuită
4.456,80 RON
Data publicării
30.01.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.456,80 RON

din 4.456,80 RON estimat