Atribuită Cumpărare directă

DENUMIRE CANT UM PRET VALOARE BLC YELLOW H COP A4/80GR CUT Buc. 50 18,00 900,00 HP Q2612A/FX10XL CART COMP Buc. 4 70,00 280,00

Număr anunț
DA24951141
Autoritate contractantă
COMUNA RUSANESTI (CUI 5139809)
Furnizor / câștigător
OFFICE DISTRIBUTION SRL (CUI 23235715)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.180 RON
Valoare atribuită
1.180 RON
Data publicării
31.01.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.180 RON

din 1.180 RON estimat