Atribuită Cumpărare directă

HENDI TEL INOX 50CM, FINO TEFLON SCOURER 2, CRENVURSTI CU PIEPT PUI K KG 3,040 SAL.TARANESC GASTRO KG KG 1,528 SAL.TARANESC GASTRO KG KG 1,518 CIOLAN P.FARA OS KG KG 8,640 COTLET PORC FARA OS KG KG 24,500 CARNATI AFUMATI GASTRO KG KG 6,460 ARIPI PUI ATM KG C KG 3,080 PULPA VITA FARA OS KG KG 2,442 CARTOFI ALBI RO.10KG BUC BU 10 PRODLACTA LAPTE UHT 3,5% CA 2 BELIN CAPSUNI 100X2G CU 10 MUL.CR.2AR.CAPS/PI-CA.125 IF 3 MULL.CR..IAURT PIURE CAPS BU 4 REGAL.OUA COD 3 CLS.M 2X3 CA 2 SALAM BANATEAN 400 G BU 4 CEAPA CUBURI 10X10 2,5KG BU 16 ARDEI CUBURI 2,5KG BU 8 CART.PREPR.CRINK.CG.2500G BU 3

Număr anunț
DA24956762
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI (CUI 29356910)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39221100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.230,61 RON
Valoare atribuită
2.230,61 RON
Data publicării
31.01.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.230,61 RON

din 2.230,61 RON estimat