Atribuită Cumpărare directă

COMBINATII Cutie x 5 fiole din sticla bruna prevazute cu punct de rupere x 1ml (2 ani) WORWAG PHARMA GMBH & CO. KG - GERMANIA

Număr anunț
DA24931588
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI 200106)
Cod CPV
33615000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
820,80 RON
Valoare atribuită
820,80 RON
Data publicării
29.01.2020 00:00
Data finalizării
31.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

820,80 RON

din 820,80 RON estimat