Atribuită Cumpărare directă

DISC DIAMANTAT BETON 230MM, CANTITATEA NECESARA ESTE DE 4 BUCATI. Pretul include toate costurile, inclusiv cele pentru transport.

Număr anunț
DA24942925
Autoritate contractantă
Compania de Apa Arad S.A. (CUI 1683483)
Furnizor / câștigător
HEXAGON OA SRL (CUI 29010568)
Cod CPV
14810000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.008 RON
Valoare atribuită
1.008 RON
Data publicării
30.01.2020 00:00
Data finalizării
31.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.008 RON

din 1.008 RON estimat