Atribuită Cumpărare directă

RODUSE: PROSOAPE BUC, PAHARE, SAVE, CLOR, FAIRY, BONUX 2KG.

Număr anunț
DA24936510
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Alexandru Ioan Cuza Roman (CUI 12803259)
Furnizor / câștigător
ROCNA SRL (CUI 5785567)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
346,50 RON
Valoare atribuită
346,50 RON
Data publicării
29.01.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

346,50 RON

din 346,50 RON estimat