Atribuită
Cumpărare directă
1 Set fixare vas WC buc 16 1.60 2 Cot cu talpa pentru rehau diametru 16 x 1/2" buc 18 16.50 3 Robinet coltar 1/2"-1/2" alama finisaj cromat buc 16 7.50 4 Sifon pentru pisoar fix buc 10 13.80 5 Robinet dublu serviciu D=1/2" alama buc 4 8.90 6 Capac WC 37.5x5.5x44.3cm (Balamale metalice cromate reglabile intre 140-180mm, cu tija metalica filetata, piulite si saibe de plastic, Material: MDF alb, forma ovala) - buc 30 36.99 7 Teava PP DN=110 mm L=0,5 m buc 16 9.50 8 Superglet de ipsos pentru finisaje kg 300 1.40
- Număr anunț
- DA24966617
- Autoritate contractantă
- UM 02032 CLUJ-NAPOCA (CUI 14619075)
- Furnizor / câștigător
- M & M FRIMAR SRL (CUI 15290794)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.297,90 RON
- Valoare atribuită
- 2.297,90 RON
- Data publicării
- 03.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.