Atribuită Cumpărare directă

PACHET CARTUSE TONER HP, XEROX, CANON, KONICA format din : toner imprimanta HP 1020 - 2 buc x 29,41 LEI ( 35 lei CU TVA ) toner hp m127fn - 1 buc x 29,41 LEI ( 35 lei CU TVA ) toner xerox 3225 - 1 buc x 50,42 LEI ( 60 lei CU TVA) toner canon mf4210dw - 1 buc x 29,41 LEI ( 35 lei CU TVA ) toner hp p1102 - 2 buc x 29,41 LEI ( 35 lei CU TVA ) toner konica minolta bizhub 215 - 4 buc x 42,02 LEI ( 50 lei CU TVA) toner lexmark x204n - 1 buc X 63,03 LEI ( 75 LEI CU TVA )

Număr anunț
DA24948199
Autoritate contractantă
Comuna Amarastii de Jos (CUI 5001970)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
457,99 RON
Valoare atribuită
457,99 RON
Data publicării
30.01.2020 00:00
Data finalizării
31.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

457,99 RON

din 457,99 RON estimat