Atribuită Cumpărare directă

Constantin ILENA consilier superior ---------------------------------------- MINISTERUL PUBLIC DIICOT Tel: 021.4123.155 Tel: 0721.09.05.46 Fax: 021.311.12.54 E-mail: constantin.ilena@diicot.ro Web: www.diicot.ro

Număr anunț
DA24967433
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE INVESTIGARE A INFRACTIUNILOR DE CRIMINALITATE ORGANIZATA SI TERORISM (CUI 20606479)
Furnizor / câștigător
TRANS SPED S.A. (CUI 12458924)
Cod CPV
79132100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
155 RON
Valoare atribuită
155 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

155 RON

din 155 RON estimat