Atribuită Cumpărare directă

scaun vizitator din material textil - cadru metalic negru fix , tip sanie - spatar inalt, fix, forma anatomica - sezut lat - sezut si spatar tapitat, (rezistenta la frecare +40.000 cicluri) negru - interior sezut si spatar din lemn stratificat ( rezistenta marita ) - burete sezut generos (75 mm)

Număr anunț
DA24954781
Autoritate contractantă
Penitenciar Spital Bucuresti Jilava (CUI 4266146)
Furnizor / câștigător
TRAFFIC CHAIRS SRL (CUI 18542594)
Cod CPV
39112000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.820 RON
Valoare atribuită
1.820 RON
Data publicării
31.01.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.820 RON

din 1.820 RON estimat