Atribuită Cumpărare directă

Colectare, transport si eliminare finala a deseurilor rezultate din activitatea medicala la pretul de 3.60 lei/kg. Pretul nu include TVA. www.mondeco.ro

Număr anunț
DA24947346
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
Furnizor / câștigător
MONDECO SRL (CUI 13800021)
Cod CPV
90524400-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
71.280 RON
Valoare atribuită
71.280 RON
Data publicării
30.01.2020 00:00
Data finalizării
04.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

71.280 RON

din 71.280 RON estimat