Atribuită Cumpărare directă

Denumire reper: CARTUS CERNEALA CANON BLACK, COD OEM PGI-35BK, ORIGINAL CANON IP100 Cod reper OEM: PGI-35BK Echipamente ce folosesc acest cartus: Canon IP100, IP100EE, IP110, IP110 BATTERY

Număr anunț
DA24955585
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
Cod CPV
30192113-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176,20 RON
Valoare atribuită
176,20 RON
Data publicării
31.01.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

176,20 RON

din 176,20 RON estimat