Atribuită Cumpărare directă

Serviciile acoperă: • Consultanță de specialitate în cazul achiziției de componente și sisteme; • Consultanță pentru selecția pachetelor software și pentru licențiere/conformare cu legislația în vigoare; • Verificarea echipamentelor lunar; • Reglare echipamente automatizare; • Înlocuire echipamente defecte; • Programarea echipamentelor de automatizare; • Monitorizare echipamente; • Verificare semnale. Centrele zonale: 1. Centrul zonal Metropolitan 2. Centrul zonal Dunărea de Sus 3. Centrul zonal Dunărea de Jos 4. Centrul zonal Băilești 5. Centrul zonal Segarcea 6. Centrul zonal Filiași 7. Centrul zonal Plenița 8. Centrul zonal Isalnita

Număr anunț
DA24947566
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
Furnizor / câștigător
SECURITY SERVICE INSTALL S.R.L. (CUI 40634295)
Cod CPV
42961200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
68.200 RON
Valoare atribuită
68.200 RON
Data publicării
30.01.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

68.200 RON

din 68.200 RON estimat