Atribuită
Cumpărare directă
PROTECTIE PICIOR MOBILA BUC 16 5.4619 LAVABILA 15L BUC 1 132.77 POLISTIREN 2 CM BUC 24 7.395 DIBLU 70 BUC 120 0.2353 ADEZIV STYROKLEBER SAC 5 21.848 BAGHETA M 23 BUC 5 1.344 PLASA FIBRA MP 20 2.101 CT 126 BUC 1 24.79 CT 127 BUC 1 33.19 ELEMENT MOLID 3/5-4ML BUC 4 7.5625 LAVABILA 8.5 BUC 1 90.76 VOPSEA 0.75 .BUC 1 11.26 SILICON ACRILC BUC 2 7.565 DIBLU 8*80 BUC 22 0.1682 HOLSURUB PAL 5*100 BUC 22 0.1259
- Număr anunț
- DA24946299
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA LISA (CUI 29404864)
- Furnizor / câștigător
- JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 795,71 RON
- Valoare atribuită
- 795,71 RON
- Data publicării
- 30.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.