Atribuită Cumpărare directă

PRODUS FIERT. 1 BUC ˜ 3 KG conform comanda nr. 212/29.01.2020 - pentru luna februarie 2020. Produsele vor fi insotite la livrare de declaratie de conformitate . Termenul de valabilitate al produselor va fi de min. 20 zile de la data receptiei. Comanda va fi transmisa si prin fax/e-mail.

Număr anunț
DA24950264
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) SA (CUI 1997087)
Cod CPV
15131400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.058 RON
Valoare atribuită
2.058 RON
Data publicării
31.01.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.058 RON

din 2.058 RON estimat