Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de colectare, transport si eliminare deseuri medicale din toate sectiile spitalului Sapoca -sectia Ojasca com Unguriu sectia Nifon com Magura NPI com Unguriu, CSM str Marghiloman nr. 92 de 3 ori pe saptamana luni miercuri si vineri in conformitate cu obligatiile asumate prin contract plus ambalajele necesare.Contractul se incheie in conformitate cu prevederile art.7 alin 5 din Lege 98/2016 Durata contractului este de 1 luna(februarie)
- Număr anunț
- DA24956435
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA SAPOCA (CUI 3724415)
- Furnizor / câștigător
- STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
- Cod CPV
- 90524400-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.100 RON
- Valoare atribuită
- 8.100 RON
- Data publicării
- 31.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.