Atribuită
Cumpărare directă
Intocmire DALI, DTAC-Asfaltare drumuri locale, lungime maxima 1000ml pentru obiectivul de investitie ASFALTARE DRUMURI LOCALE STR MIHAI EMINESCU , STRADA STADIONULUI SI STRADA MARACINILOR DIN COMUNA BALENI , JUDETUL DAMBOVITA.SE VA PUNE LA DISPOZITIE RIDICARILE TOPOGRAFICE
- Număr anunț
- DA24954531
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BALENI (CUI 4280060)
- Furnizor / câștigător
- PRIMAVERA URBAN CONSULTING S.R.L. (CUI 33845338)
- Cod CPV
- 71322500-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.000 RON
- Valoare atribuită
- 38.000 RON
- Data publicării
- 31.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.