Atribuită Cumpărare directă

pt 12 luni: internet: Digi Net Business Garantat 90 - 135.57 RON lunar + TVA CATV : Analogic - 20.17 RON lunar + TVA Total: 155.74 RON + TVA

Număr anunț
DA24975728
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU (CUI 29404767)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64200000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.868,88 RON
Valoare atribuită
1.868,88 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.868,88 RON

din 1.868,88 RON estimat