Atribuită
Cumpărare directă
Lapte Covalact-24 L, unt Covalact-12 buc, cascaval-3 kg, branza telemea-9 kg, iaurt-85 buc, samantana-4 buc, piept pui dez.-10 kg, ceafa porc-10 kg, pulpa vita-10 kg, copanele-12 kg, oua-90 buc, ceapa-10 kg, morcovi-10 kg, telina-3 kg, ardei kapia-10 kg, cartofi-20 kg, varza-12 kg, banane-20 kg, mandarine-10 kg, mere-30 kg, lamai-2 kg, verdeata proaspata-1kg.
- Număr anunț
- DA24957158
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MARIN PREDA (CUI 29374186)
- Furnizor / câștigător
- ROCADA OFFICE GRUP SRL (CUI 30041487)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.351,19 RON
- Valoare atribuită
- 2.351,19 RON
- Data publicării
- 02.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.