Atribuită Cumpărare directă

PACHET SERVICII DEZINSECTIE DEZINFECTIE DERATIZARE DEZINSECTIE= 0,19LEI/MP (metru patrat) *2,5 coef.M.A.I.A. ordin 76 DEZINFECTIE= 0,19LEI/MP(metru patrat) *2,5 coef M.A.I.A. DERATIZARE= 0,20 LEI /MP pt suprafata NOTA: FIRMA NU ESTE PLATITOARE DE TVA. Oferim servicii de igienizare – dezinsectie, dezinfectie, deratizare, deparazitare la cele mai inalte standarde de calitate, fiind acreditata de toate forurile superioare.SC RAPID CLEAN INSECT SRL, dispune de mijloace de transport moderne si utilaje de igienizare competitive alaturi de o echipa de specialisti cu un inalt grad de calificare.Deratizarea – reprezinta eliminarea soarecilor si sobolanilor ce se efectueaza cu substante aprobate de Ministerul Sanatatii si DSP. Produse raticide folosite: - Ratilian (boabe), Larinat (boabe), Schobotac M ( bloc), Racumin (pasta), Rozicid, Novarat (prafuire)

Număr anunț
DA24994365
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET (CUI 4266561)
Furnizor / câștigător
RAPID CLEAN INSECT SRL (CUI 31935353)
Cod CPV
90923000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.375 RON
Valoare atribuită
2.375 RON
Data publicării
06.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.375 RON

din 2.375 RON estimat