Atribuită Cumpărare directă

Achizitia se va finaliza prin comanda, avand la baza oferta si conditiile ST nr. 66696/28.01.2020.

Număr anunț
DA24966128
Autoritate contractantă
Societatea de Transport Bucuresti STB SA. (CUI 1589886)
Furnizor / câștigător
DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.750 RON
Valoare atribuită
27.750 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.750 RON

din 27.750 RON estimat