Atribuită Cumpărare directă

Propan 2.5 Taxa fixa transport butelii gaze speciale Chirie butelie/zi Conform ofertei dvs. nr. TM275848/04.02.2020

Număr anunț
DA24978943
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Furnizor / câștigător
LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
Cod CPV
24110000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
957,60 RON
Valoare atribuită
957,60 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

957,60 RON

din 957,60 RON estimat