Atribuită Cumpărare directă

Suntem de acord ca aceasta procedura de achizitie directa nu este considerata comanda ferma. Dupa aprobarea achizitiei, achizitorul transmite comanda de livrare prin: Tel: 021/4087333,Fax: 021/4087330, 0318149982 sau e-mail: comenzi@butangas.ro 1400 litri in Bd. Timisoara 110, 1400 litri in str. Fabricii 22, 1400 litri in str. Rusetu 17 (langa Liceul Marin Preda).

Număr anunț
DA24970472
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SI DEZVOLTARE URBANA SECTOR 6 (CUI 4364349)
Furnizor / câștigător
BUTAN GAS ROMANIA S.R.L. (CUI 8297854)
Cod CPV
09122110-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.120 RON
Valoare atribuită
15.120 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.120 RON

din 15.120 RON estimat