Atribuită Cumpărare directă

DISPLAY LED 65’’ CU TOUCH 4K EDUCATIONAL CU ANDROID Suport TV de perete Vogel's PFW5505, 55'' - 100'' , max 75kg., diagonala max 250cm - inclus in pret

Număr anunț
DA24967579
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
Cod CPV
32232000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.702,80 RON
Valoare atribuită
5.702,80 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
04.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.702,80 RON

din 5.702,80 RON estimat