Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparare a 5 autovehicule din cadrul institutiei: rampa lumini 1 buc, solutie parbriz 5 litri 10 buc, injector 1 buc, pompa combustibil 1 buc, senzor filtru particule 1 buc, senzor presiune rampa 1 buc, antigel la sticla de 1.5 litri 6 buc, ulei 5 litri 6 buc, brat oscilant 1 buc, placute frana 1 buc, fuzeta directie 1 buc, amortizor 1 buc, ulei 5 litri 1 buc, filtru aer 1 buc, filtru combustibil 1 buc, filtru polen 1 buc, filtru ulei 1 buc.Pretul estimat este unitar si nu include si nu include TVA.
- Număr anunț
- DA24976467
- Autoritate contractantă
- ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
- Furnizor / câștigător
- VRANCEA ALEXE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 34374107)
- Cod CPV
- 50110000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.568 RON
- Valoare atribuită
- 6.568 RON
- Data publicării
- 04.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.