Atribuită
Cumpărare directă
Achiziție distrugător documente: Operatiune extra silentioasa - pentru un mediu de lucru linistit (atunci cand se folosesc colile impregnate cu ulei de la Leitz, cu regularitate); Distruge pana la 15 coli A4 o data - ideal pentru uzul la birou; Functie de anti-blocare a hartiei pentru o distrugere a documentelor neintrerupta - distrugatorul se opreste automat si reverseaza hartia atunci cand este introdus un numar mai mare de coli; Operare continua 4 ore - distrugere complet neintrerupta - ideal pentru uzul comercial; Control Touch - simplu si intuitiv pentru operatiuni usoare; Cos de 30L usor de golit - depoziteaza pana la 300 coli de hartie distruse inainte sa necesite golirea; Blocare sigura - astfel incat distrugatorul sa nu poata fi utilizat fara supraveghere; Distruge de asemenea capse si agrafe de birou; Usor de mutat datorita rotilor de calitate superioara.
- Număr anunț
- DA24987965
- Autoritate contractantă
- JUDETUL TIMIS (CUI 4358029)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 30191400-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.932,76 RON
- Valoare atribuită
- 1.932,76 RON
- Data publicării
- 05.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.