Atribuită
Cumpărare directă
Cu uscator Tip incarcare: Frontala Slim: Nu Panou comanda: Digital; Mecanic Afisaj: LED Viteza de centrifugare: 1400 rpm Capacitate de incarcare (kg): 9 Capacitate de incarcare uscator (kg): 6 Eficienta energetica: Clasa A Programe Programe: Bumbac Eco; Spalare/Uscare Program rapid (min): 30 Program rapid: Da Program prespalare: Da Program lana: Da Program sintetice: Da Program delicate: Da Program bumbac: Da Program sport: Da Functii si siguranta Indicator timp ramas: Da Functii speciale si Optiuni: FreshCare+; Soft Move; Tehnologie 6th Sense Detalii tehnice Nivel de zgomot la spalare: 56 dB Nivel de zgomot la centrifugare: 81 dB Culoare: Alb Greutate (Kg): 66 Dimensiuni (I x L x A) cm: 85 x 60 x 55
- Număr anunț
- DA24977260
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1, CERNAVODA (CUI 29335047)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
- Cod CPV
- 39713210-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.764,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.764,70 RON
- Data publicării
- 04.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.