Atribuită Cumpărare directă

ROBINET TRECERE FONTA 3/4 Produsele vor fi ridicate din depozit. Declaratie de conformitate, certificat de calitate si garantie. REVIZIA VAGOANE GALATI str. Alexandru Davila nr. 1 Persoana de contact: Alecu Paula Telefon- 0745134039

Număr anunț
DA24975415
Autoritate contractantă
SNTFC "CFR CALATORI" S.A. (CUI 11054545)
Furnizor / câștigător
FLUENT DISTRIBUTION SRL (CUI 26238910)
Cod CPV
42130000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,60 RON
Valoare atribuită
151,60 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

151,60 RON

din 151,60 RON estimat