Atribuită Cumpărare directă

BANANE NUMAR DE REFERINTA: BANANE PRET DE CATALOG: 6,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: kilogram COD SI DENUMIRE CPV: 15300000-1 Fructe, legume si produse conexe (Rev.2) DESCRIERE: BANANE

Număr anunț
DA24981349
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT MICUL PRINT (CUI 29347866)
Furnizor / câștigător
LUIGI SRL (CUI 2517969)
Cod CPV
15300000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110,20 RON
Valoare atribuită
110,20 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110,20 RON

din 110,20 RON estimat