Atribuită
Cumpărare directă
GLET CERESIT CT 126 20KG BUC 10,00; PROFIL DE COLT 3M BUC 20,00; PROFIL OTEL ZINCAT 250 CM PT TENCUIALA BUC 20,00; PROFIL OTEL ZINCAT GLET-TENC.30X30X2,5M BUC 20,00; PROFIL PVC L 25x25 (2,75M) BUC 28,00; BANDA GALBEN NEGRU 100 ML BUC 3,00; SURUB PT PAL/LEMN CAP INECAT 4X80 BUC 300,00 SURUB PT PAL/LEMN CAP INECAT PZ2 BUC 200,00; SURUB PT LEMN 6X100 BUC 200,00; TEU PP PRES BUC 1,00; REDUCTIE PP PRES 75X50 BUC 1.00
- Număr anunț
- DA24971096
- Autoritate contractantă
- CENTRUL EDUCATIV BUZIAS (CUI 16643452)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 925,41 RON
- Valoare atribuită
- 925,41 RON
- Data publicării
- 04.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.