Atribuită Cumpărare directă

7000544 MISAVAN PARDOSELI 10L (ML 265) BUC 2,00 1048104 HOFF SET 24 BATERII ALKALINE LR03 AAA SET 1,00 1048103 HOFF SET 24 BATERII ALKALINE LR6 AA SET 3,00 7007769 CLIN WINDOWS 4,5L R08 BUC 1,00 7000607 MISAVAN GEAMURI 10L BUC 1,00 7001066 SANO CLEAR TRIGGER SOL.GEAM 1L 4791 BUC 8,00 7037183 BREF POWER AKTIV LEMON DUO-PACK (2X51G) BUC 6,00 7032103 DET.GRESIE PARFUMAT 5L LAVANDA BUC 3,00 7000579 MATURA GETA FARA COADA 0791 BUC 4,00 7022321 LAVETE 40X40(100BUC/SET) SET 1,00 7022277 LAVETE 30X60(10BUC/SET) SET 4,00 7030514 MISAVAN MANUSI MENAJ ECONOMICE L SET 4,00 7037368 GLADE AUTOM.SPR.RELAX ZEN REZ 2+1 269ML PAC 2,00 7033136 MISAVAN ODORIZANT NATURA 200ML BUC 2,00 7033138 MISAVAN ODORIZANT AIR 200ML BUC 4,00 7037853 AXION PASTA 225G BUC 2,00 4 7037852 AXION PASTA 225G MAR VERDE BUC 2,00 7022278 LAVETE 30X60(100BUC/SET) SET 1,00 7028864 SACI MENAJ 120L 25/SET SUPER REZIST ALBA SET 24,00 7006133 SET BURETE BUC 4,00 7044081 SACI MENAJ 35L 50/SET SUPER REZISTENTI BUC 15,00 7028846 SACI MENAJ 35L 15/SET SUPER REZISTENTI SET 10,00 7044082 SACI MENAJ 60L 50/SET SUPER REZISTENTI BUC 6,00 7005329 REZERVA MOP BBC 220G 1023 BUC 5,00 7028811 MISAVAN DETARTRANT 10L BUC 1,00 7012672 SANO SAPUN LICHID HN TECHNO 4L BUC 4,00 7033217 AIR WICK REED DIFFUSERS 25ML MAGNOLIE BUC 3,00 7026089 DERO 2 IN 1 LAVENDER AUTO 6 KG BUC 2,00 7045991 EFEKT ODORIZANT WC FRUITS 250ML BUC 6,00 7000406 RIVEX PRAF DE CURATAT PIN 500GR BUC 2,00 7040690 SET TOALETA TIN

Număr anunț
DA24979173
Autoritate contractantă
Colegiul National "Grigore Moisil (CUI 4277919)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.743,72 RON
Valoare atribuită
1.743,72 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.743,72 RON

din 1.743,72 RON estimat