Atribuită
Cumpărare directă
1043836 SET 24 BAT ALC VARTA ENERGY LR6 AA 22,68 2 SET 1037570 HOFF BEC LED A60 15W E27 CW 10,84 5 BUC 2017606 CONVECTOR RADIANT DELEX 1000/2000W 304,20 2 BUC 7055509 SAPUN LICHID SPA AMIANO 5L 26,33 2 BUC 3019405 DOZATOR SAPUN ABS CU SENZOR 1100ML SD110 83,87 10 BUC
- Număr anunț
- DA24997803
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MEREI (CUI 22769987)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.599,36 RON
- Valoare atribuită
- 1.599,36 RON
- Data publicării
- 06.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.