Atribuită Cumpărare directă

D.G.A.S.P.C. Sector 6 doreste sa achizitioneze 200 bucati Fata de masa 120/120 cm, cu livrare la Internat de Tip Social pentru Copii cu Dizabilitati Domnita Balasa, Aleea Istru nr. 6, Sector 6, Bucuresti.

Număr anunț
DA24964963
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 6 (CUI 17300924)
Furnizor / câștigător
MIRAJ PRACTIC SRL (CUI 33919125)
Cod CPV
39513100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON

din 8.000 RON estimat