Atribuită
Cumpărare directă
DDR3 Corsair 16GB (2x8GB), 1600MHz CL11, CMV16GX3M2A1600C11 Tip memorie DDR3 Capacitate memorie 16384 MB Frecventa memorie 1600 MHz Tip memorie Non-ECC Unbuffered Numar de module incluse in pachet 2 Latenta (CL) CL11 Radiator Nu Informatii suplimentare Tensiune: 1.5V Garantie: 36 luni , CMV16GX3M2A1600C11, f03
- Număr anunț
- DA24987737
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Bucuresti Rahova (CUI 9941693)
- Furnizor / câștigător
- TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
- Cod CPV
- 30236110-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 449 RON
- Valoare atribuită
- 449 RON
- Data publicării
- 05.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.