Atribuită Cumpărare directă

Comuna Mihaesti, judetul Olt va solicita 11 table scolare pentru dotarea Scolii Gimnaziale Mihaesti.

Număr anunț
DA24996751
Autoritate contractantă
Comuna MIHAESTI (PRIMARIA MIHAESTI) (CUI 5209874)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
30195000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.115 RON
Valoare atribuită
5.115 RON
Data publicării
06.02.2020 00:00
Data finalizării
07.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.115 RON

din 5.115 RON estimat