Atribuită Cumpărare directă

Ulei amestec Husqvarna LS +,Pila Dreapta,Pila rotunda 4mm 4,5mm 4,8mm 5,5 mm,Lant dinte Husqvarna, Oregon 325 1,5 mm, Lant 34 dinti Husqvarna, Oregon 3/8 45 cm

Număr anunț
DA24977296
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA OCOLUL SILVIC IZVORUL SOMESULUI MARE RA (CUI 32521937)
Furnizor / câștigător
DENDRO TOOLS S.R.L. (CUI 35341558)
Cod CPV
09211100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
663,22 RON
Valoare atribuită
663,22 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

663,22 RON

din 663,22 RON estimat