Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE ALIMENTARE (UNT, LINCO APETIT, DELMA SANDVIS, LAPTE CONSUM, IAURT, SMANTANA, BR TOP SMANTANA TRI, TELEMEA VACA, PRES TELEMEA VACA, SAL ICRE CRAP, AMESTEC MEXICAN, LEGUME BROCCOLI, HORTEX STIR FRY ITALIAN, MIX LEGUME JULIENNE, SNITEL PANE PUI, SALAM BANATEAN, CEAFA PORC, ANTRICOT VITA, PULPE PUI DEZ, ARDEI COPTI DECOJ, MASLINE KALAMATA, PATE SADU, ULEI FLOAREA SOARELUI, PAMBAC MACAROANE, DERONI OREZ, MAGGI LEGUME, MAGGI GAINA, DK LEGUME BORS, PIPER MACINAT, NATY CREMA DE CACAO, DR OETKER CACAO, TUSNAD APA CARBO
- Număr anunț
- DA24982333
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC INDEPENDENTA SIBIU (CUI 4405899)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.094,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.094,50 RON
- Data publicării
- 05.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.