Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie publica de covoare tactile pentru persoane cu deficiente de vedere si nevazatori pentru sediul Ministerului Lucrarilor Publice, Dezvoltarii si administratiei. Oferta tehnica si financiara, cu indeplinirea cerintelor caietului de sarcini in integralitatea acestora si acceptarea clauzelor contractuale va fi transmisa prin e-mail la adresa anca.vasile@mdrap.ro pana la data de 13.02.2020. Valabilitatea ofertei: 60 zile de la data limita de depunere a ofertei
- Număr anunț
- DA24998725
- Autoritate contractantă
- Ministerul Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației (CUI 26369185)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 19520000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.520 RON
- Valoare atribuită
- 5.520 RON
- Data publicării
- 07.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.