Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant maini Ecolab Skinman Soft Protect Dezinfectant lichid pentru mâini, cu acțiune virucidă completă cu vitamina E, glicerină și Panthenol. Noul Skinman® Soft Protect a fost conceput să aibă eficacitate virucidă completă, furnizând astfel o soluție unică pentru dezinfecția mâinilor în toate sectoarele spitalului: Efect virucidal total pentru dezinfecția mâinilor Eficacitate împotriva norovirusurilor în 15 secunde Formulare delicată pentru mâini, pentru utilizare frecventă

Număr anunț
DA25001489
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.16 (CUI 32215296)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
182,52 RON
Valoare atribuită
182,52 RON
Data publicării
07.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

182,52 RON

din 182,52 RON estimat