Atribuită Cumpărare directă

Inchiriere P.R.B. - 15 ore de functionare/prestare, conform deviz nr. 1508/03.02.2020.

Număr anunț
DA24987342
Autoritate contractantă
Serviciul Public Judetean de Administrare a Domeniului Public si Privat Galati (CUI 12174981)
Furnizor / câștigător
GOSPODĂRIRE URBANĂ SRL (CUI 27413181)
Cod CPV
60182000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.019,50 RON
Valoare atribuită
2.019,50 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.019,50 RON

din 2.019,50 RON estimat