Atribuită Cumpărare directă

PISTOL AUTOMAT PUNCTIE BIOPSIE UNICA FOLOSINTA 14G-16G-18G-20G X 9cm-10cm-12cm-15cm-16cm-20cm-25cm, CU DUBLA TRAGERE SI DUBLA ARMARE.PRODUCATOR MEDAX - ITALIA, DENUMIRE COMENRCIALA AVANGARDE

Număr anunț
DA24983950
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
Furnizor / câștigător
TRANS-MENTOR SRL (CUI 18284932)
Cod CPV
33141323-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
383,75 RON
Valoare atribuită
383,75 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

383,75 RON

din 383,75 RON estimat