Atribuită
Cumpărare directă
Extindere sistem supraveghere video cu camere IP compus din: camere bullet 4 Mpx cu lentila 2,8mm si IR la 30m - 6buc, network videorecorder 16 canale-1buc; HDD 4Tb-1buc;, Monitor LED-1buc, cablu FTP 350ml, cablu alimentare-350ml, alimentatoare camere- 6buc. Sistemul include montarea si punerea in functiune
- Număr anunț
- DA25009825
- Autoritate contractantă
- COMUNA GRIVITA (CUI 4427927)
- Furnizor / câștigător
- GEDAS ELECTRONIC SRL (CUI 30743589)
- Cod CPV
- 32323500-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.263 RON
- Valoare atribuită
- 9.263 RON
- Data publicării
- 10.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.