Atribuită
Cumpărare directă
Piese auto Vw Transporter cf ADV1128351 1. Maner deschidere capota - producator Vag Group(vika) - 1j1823533b, calitate premium-1bucx 9.28lei, 2. Suport maner deschidere capota - Piesa originala VW - 7h1823633b -1bucx 34.44lei, 3. Rola culisanta mijloc - producator AZ Meisterteile - 198157 - calitate premium -1bucx 76.13lei. Oferta valabila 30de zile.
- Număr anunț
- DA24999288
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- UNIX AUTO SRL (CUI 10542416)
- Cod CPV
- 34640000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 119,85 RON
- Valoare atribuită
- 119,85 RON
- Data publicării
- 07.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.