Atribuită Cumpărare directă

Harddisk 450 GB, 3.5in, necesare pentru repararea sistemului de stocare de date si comunicatii aflat in dotarea Directiei de Comunicatii si utilizat de reteaua metropolitana de internet a Universitatii "Lucian Blaga" din Sibiu.

Număr anunț
DA24986690
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "LUCIAN BLAGA" DIN SIBIU (CUI 4480173)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.954 RON
Valoare atribuită
1.954 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.954 RON

din 1.954 RON estimat