Atribuită Cumpărare directă

5000 litri pentru incalzirea Scoli Gimnaziale Cornesti. Livrarea se va executa in regim de scutire de la plata accizei. Mentionam ca detinem Autorizatie de utilizator final Nr. RO03373180301 din 03/12/2018

Număr anunț
DA24991122
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Antonie Mogos Ceauru (CUI 29186123)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM SA (CUI 1590082)
Cod CPV
09134220-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.200 RON
Valoare atribuită
21.200 RON
Data publicării
06.02.2020 00:00
Data finalizării
07.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.200 RON

din 21.200 RON estimat