Atribuită
Cumpărare directă
iaurt 26buc, banane 310buc, carne vita f os 13kg, cartofi 90kg, portocale 250buc, unt12buc, salam1,2kg, cascava 1,2kg, rosie 30bc, fasole uscata 20kg, legume sote 12buc, lapte 16kg, cereale siscuiti 24buc, spaghete 12buc, rosi spaghete 30buc, masline 1kg, baton cioc 20buc, telemea 1,2kg, pere 250buc, orez 10kg, zahar 10kg, muschi file 1,3kg, cascaval 1,2kg, castraveti 3kg, legume sote 40buc, ardei7kg, ceapa 30kg, lamii 1,5kg, morcovi 10kgkg, oua 90uc, pastirnac 10kg, patrunjel 10kg, rosi pasate 24buc, rosi bulion 24buc, telina 10kg.
- Număr anunț
- DA25001901
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI (CUI 4941498)
- Furnizor / câștigător
- ALBERT-TOUR SRL (CUI 2323474)
- Cod CPV
- 15000000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.360 RON
- Valoare atribuită
- 4.360 RON
- Data publicării
- 07.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.