Atribuită
Cumpărare directă
Medic specialist in specialitatea pneumologie, agreat sa afectuez consultatii de ambulatoriu ce constau in:- diagnostic, tratament si sceening al sindromului de apnee de somn (SASO) pentru personalul cu atributii in siguranta transporturilor. Deasemenea, ofer servicii medicale pentru consiliere antitabacica, diagnosticarea si tratamentul bolilor pulmonare acute si cronice. Declar ca nu sunt platitor de TVA.
- Număr anunț
- DA24994649
- Autoritate contractantă
- SPITALUL GENERAL C.F. PASCANI (CUI 4701290)
- Furnizor / câștigător
- JALBĂ I. ARMIN-CONSTANTIN - MEDIC SPECIALIST COLABORATOR (CUI 42142655)
- Cod CPV
- 85121232-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.000 RON
- Valoare atribuită
- 33.000 RON
- Data publicării
- 06.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.