Atribuită Cumpărare directă

Denumire UM Cod Cantitate Pret vanzare Calorimetru Buc FZCAL01 2 49 Termometru bara, gradat 2 15.5 CILINDRU GRADAT 250 ML Buc CHMS027 4 16.7 Fire de legatura tip crocodil 300mm Buc FZELEC18 4 5.2

Număr anunț
DA24995882
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA (CUI 2613923)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39162100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
215,86 RON
Valoare atribuită
215,86 RON
Data publicării
06.02.2020 00:00
Data finalizării
07.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

215,86 RON

din 215,86 RON estimat