Atribuită
Cumpărare directă
Hartie igienica : cantitate 2100 role ,material: 100% celuloza pura numar straturi : 2 culoare: alba sau colorata lungime rola : 18ml latime rola: 9cm aproximativ : 150-200 foi/rola inaltime rola( dimensiune foaie) : 9-12.5cm. dimensiune rola : 18m de hartie bucati delimitate prin perforare- rupere usoara parfumata: diverse arome pretaiata si gofrata pe toata suprafata diametru tub rola : 4-5cm diametru exterior rola-10-12.5cm testata dermatologic biodegradabila OFERTA VALABILA 60 DE ZILE.
- Număr anunț
- DA25005143
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul General de Aviatie al M.A.I. (CUI 24367374)
- Furnizor / câștigător
- TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI 21849468)
- Cod CPV
- 33761000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.029 RON
- Valoare atribuită
- 1.029 RON
- Data publicării
- 07.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.