Atribuită
Cumpărare directă
cap trimmy T45M12X = 1x180 -cutit 300mm-3T-1”= 1x100 -pinza 22T-1”= 1x130 -fir trimmy 3,0mmx120m = 1x160 -lant Oregon 325-15” = 1x65 -sina de ghidaj 325-15”=1x120 -tub cu vasilina 225 gr. = 4x23 -ulei mineral ptr. ungere lant 1,0l = 19x15 -ulei amestec 2T Husqvarna 1,0l = 6x38
- Număr anunț
- DA25002375
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Buzau Ialomita (CUI 23706189)
- Furnizor / câștigător
- FORESTER SRL (CUI 12489815)
- Cod CPV
- 16800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.142,87 RON
- Valoare atribuită
- 1.142,87 RON
- Data publicării
- 07.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.